Seamless Terrazzo® sise- ja välitingimustesse

Laske oma loovus kastist välja ja vabalt voolama!

vabalt voolama

Seamless Terrazzo®’ga ei ole teie kujutlus põrandatest enam kunagi endine – nüüdsest saate luua uue isikupärase ruumi. Revolutsioon on just siin ja praegu! Kas Sa tahad sellest osa saada?

Põhiomadused
Revolutsiooniline, loomulik välimus, loominguline
Loo ise oma toode
Vuugivaba
Ülimalt elastne
Väga paindlik
Uus ruumilahendus
Pole vahesid ega vuuke
Enneolematu sära

Tegu on äärmiselt mitmekülgse tsemendiga, mis on ainulaadne kombinatsioon kõvadusest, elastsusest ja kulumiskindlusest. Selle tootega saavutate ühtlase põrandakatte, mis on voolavuse ja ruumi sünonüüm. Seamless Terrazzo® on tõestatud kulumiskindlusega kahekomponentne mineraalne toode. Seda saab kasutada põrandate, seinte, tasapindade ja lagede valmistamiseks, mida iseloomustab vähemal või suuremal määral, kuid hoolikalt valitud täitematerjalide sisaldus. Kiirpoleerimisega saavutame mattide ja naturaalsete värvitoonide baasil kõrgeima ja kauneima läike ja sära, mis on ülimalt vastupidav kõikides tingimustes ning vajab aja jooksul väga vähest hooldust.

See sobib ideaalselt siseruumidesse elamu-, äri- ja tööstuspõrandatele ning suurte pindade jaoks. Tegu on suurepärase valikuga kõikjal, kus tiheda kasutuskoormuse tõttu on vaja suurt kulumiskindlust ja kõrget tehnilist vastupidavust. Seda saab kasutada koolides, muuseumides, kauplustes, restoranides, fuajeedes, kaubanduskeskustes, lennujaamades jm. Oma vähese kulumisega sobib Seamless Terrazzo® kasutamiseks nõudlikes tööstuslikes tingimustes, masinatööstuses, ladudes ja logistikakeskustes.

Vuukide ja vahedeta Seamless Terrazzo® vastupidavus välistingimustes on garanteeritud.

Põhiomadused

Ideaalne välistingimustes kasutamiseks, ökoloogiline, lihtne peale kanda
100% mineraalne
Pole vuuke ega vahesid
Tagatud vastupidavus

Keskkonnasõbralik ja väga vastupidav toode, mis on mõeldud pikaajaliseks kasutamiseks. Seda tüüpi terratso luuakse valitud lisandite, täiteainete ja kõrgtehnoloogilise tsemendiga. Töö mõõtmetest olenevalt loovad need elemendid sidususe ja kulumiskindluse. Selle kõvadus on ainulaadne ja väikesemahuline: see talub hõõrdumist, soolast vett ja keemilisi reaktiive, mille pH on 3–14. Terrazzo koostis põhineb kahjututel toorainetel, mis vastavad kõrgeimatele nõuetele ega sisalda lenduvaid orgaanilisi ühendeid.

Teised tooted

valikuvõimalused

Seamless EcoFlow

Seamless EcoFlow annab teile võimaluse luua täitematerjalideta kauneid, keskkonnasõbralikke ja suure kasutuskoormusega pindu. Tulemuseks on sile, ühtlane, vastupidav ja vähese hooldusvajadusega loomuliku välimusega põrandakate.

Vuugivaba isetasanduvbetoon

Kiire ja lihtsasti paigaldav kvaliteetne isetasanduv põrandasegu on valmistatud valitud lisandite, täitematerjalide ja spetsiaalsete tsementidega. See sobib kasutamiseks nii keemia- kui ka suure liikluskoormusega tööstuskeskkondades.

Tunned huvi? Võta ühendust, leiame Sulle sobiva lahenduse.