Seamless Ecoflow

Laske oma loovus kastist välja ja vabalt voolama!

vabalt voolama

Seamless Ecoflow võimaldab teil luua loodusliku kivi ja lubjakivi värvitoone, mille tagavad meie kõrgtehnoloogilise betooni sideaine baastoote tehnilised näitajad. Vallandage oma loovus, kasutades piiramatult kogu RAL-värvikaarti!

Põhiomadused
Looduslik, eritellimusel valmistatud, paindlik
Lubjakivile sarnane värviefekt, pastelsetes toonides ja loomulik.
Vuukideta 
Loominguline lahendus
Sobib ainult siseruumidesse
Minimaalne paksus 10 mm

Osaliselt isetasanduv, professionaalne ja täiustatud toode. Kahest komponendist, valitud täitematerjalidest ja spetsiaalsest alustsemendist koosnev Seamless Ecoflow on ülikõva ja paindlik. Pärast valamist säilitab see oma töödeldavuse umbes 30–90 minutit, võimaldades täpset ja kohandatavat pealekandmist. Seamless Ecoflow abil on teie käsutuses kogu RAL-värvikaart ning paigaldamise ja viimistlemise järgselt on tulemus läbipaistmatuse ja/või läike poolest ületamatu.

Siseruumides kasutamiseks, ideaalne kodu-, äri- ja tööstuslike põrandatel. Väga kulumiskindel ja on mõeldud eelkõige koolides, muuseumides, kauplustes, restoranides, fuajeedes, kaubanduskeskustes ja lennujaamades. Toote uskumatu kulumiskindlus muudab selle ideaalseks ka tööstuslikes rakendustes, nagu ladudes ja logistikakeskustes.

Teised tooted

valikuvõimalused

Seamless Terrazzo® sise- ja välitingimustesse

Seamless Terrazzo® on kohapeal paigaldamiseks mõeldud lahendus, mis võimaldab luua vuukideta nii suuri kui ka ülisuuri põrandapindu. Muudame ruumid kaunimaks ja tõstame nende eluiga.

Vuugivaba isetasanduvbetoon

Kiire ja lihtsasti paigaldav kvaliteetne isetasanduv põrandasegu on valmistatud valitud lisandite, täitematerjalide ja spetsiaalsete tsementidega. See sobib kasutamiseks nii keemia- kui ka suure liikluskoormusega tööstuskeskkondades.

IMG_0008

Tunned huvi? Võta ühendust, leiame Sulle sobiva lahenduse.