Avastage uus ruumikontseptsioon

Avastage

Koostöös Itaalia visionäärettevõtte Etonsurfaces´iga, pakume uuenduslikku lähenemist dekoratiivpõrandatele. Tegemist on kohapeal valatava tsementbetooniga, mida saab täiendada dekoratiivsete täitematerjalidega nagu näiteks marmori, kvartsi, graniidi, dolomiidi, obsidiaani jms kivipuruga. Meie eesmärk on pakkuda ainulaadseid lahendusi vastavalt kliendi soovidele ja keskkonnale.

Muutke oma arusaama heast põrandast. Kergesti hooldatav ning vuugivaba põrand, teenib teid elu lõpuni!

IMG_0001

Muutke oma põrandad revolutsiooniliseks

Revolutsiooniline

Seamless Terrazzo® sise- ja välitingimustesse

Seamless Terrazzo® on kohapeal paigaldamiseks mõeldud lahendus, mis võimaldab luua vuukideta nii suuri kui ka ülisuuri põrandapindu. Muudame ruumid kaunimaks ja tõstame nende eluiga.

Seamless EcoFlow

Seamless EcoFlow annab teile võimaluse luua täitematerjalideta kauneid, keskkonnasõbralikke ja suure kasutuskoormusega pindu. Tulemuseks on sile, ühtlane, vastupidav ja vähese hooldusvajadusega loomuliku välimusega põrandakate.

Vuugivaba isetasanduvbetoon

Kiire ja lihtsasti paigaldav kvaliteetne isetasanduv põrandasegu on valmistatud valitud lisandite, täitematerjalide ja spetsiaalsete tsementidega. See sobib kasutamiseks nii keemia- kui ka suure liikluskoormusega tööstuskeskkondades.

Piiramatud võimalused

Võimalused

Kas olete kunagi kaalunud põranda materjaliks ülimalt valget tsementi, mis suudab konkureerida kõige valgemate, elegantsemate ja tuntumate Itaalia marmoritega? Hämmastuge meie valge värvuse tasemest, mida suudab pakkuda meie dekoratiivbetoon.

Kuid see pole veel kõik! Kui te otsite just värve, saame valmistada anorgaanilisi pigmente, kasutades kõiki RAL-värvikaardi toone. Etonsurfaces’iga saate muuta reaalsuseks oma unistuste põrandakatte: valige oma lemmikmaterjalid ja teie vajadustele sobivad mõõtmed ning valmistuge ainulaadseks üllatavaks tooteks, mis valmib otse objektil.

Värv ei ole ainus võimalus, muuta oma põrand eriliseks, meie Seamless Terrazzo® viimistlemiseks saate lisada valitud täitematerjale kvartsist ja pärlmutrist kuni marmori, klaasi, peeglite ja muu kivipuruga, kohandades nii värve kui materjale.

Lisaks värvivalikule on võimalik määrata ka meelepärane läikeaste hindamisskaalal, mis ulatub naturaalsest matist kuni kõrgläikeni (100 GU-ni). Seamless Terrazzo®´l on uskumatu valguse peegeldamisvõime, luues kauneid, püsivaid ja läikivaid pindu.

IMG_0002

Tunned huvi? Võta ühendust, leiame Sulle sobiva lahenduse.