Isetasanduvbetoon

Laske oma loovus kastist välja ja vabalt voolama!

vabalt voolama

Valige meie isetasanduv seeria, kui soovite kergesti valatavat kokkutõmbumise vaba põrandat.

Põhiomadused

100% mineraalne
Kaubanduslikele ja tööstuslikele pindadele
Keskkonnasõbralik
Täielik värvivalik
Minimaalne paksus 3 mm
Sobilik nii sise- kui ka välitingimustesse

Kiire ja lihtsalt paigaldatav isetasanduv sari on professionaalse kvaliteediga pinnakate, mis on valmistatud täitematerjalide ja spetsiaalsete tsementidega. See sobib kasutamiseks nii keemia- kui ka suure liikluskoormusega tööstuskeskkondades.

Tänu ainulaadsetele sidumisomadustele ei esine meie isetasanduvatel toodetel kokkutõmbumist, need on väga kõrge kulumiskindlusega ja vajavad vaid vähest hooldust. Need omadused võimaldavad tooteid kasutada tugevate, siledate ja vastupidavate vuukideta põrandate valmistamiseks, mis kestavad kaua. Erinevalt Terrazzo sarjaga, ei ole selles põrandas täitematerjalide võimalust.

Teised tooted

valikuvõimalused

Seamless Terrazzo® sise- ja välitingimustesse

Seamless Terrazzo® on kohapeal paigaldamiseks mõeldud lahendus, mis võimaldab luua vuukideta nii suuri kui ka ülisuuri põrandapindu. Muudame ruumid kaunimaks ja tõstame nende eluiga.

Seamless EcoFlow

Seamless EcoFlow annab teile võimaluse luua täitematerjalideta kauneid, keskkonnasõbralikke ja suure kasutuskoormusega pindu. Tulemuseks on sile, ühtlane, vastupidav ja vähese hooldusvajadusega loomuliku välimusega põrandakate.

WhatsApp Image 2022-01-21 at 15.44.58 (3)

Tunned huvi? Võta ühendust, leiame Sulle sobiva lahenduse.