Epood

PREMIUM BOND 9H

171.40

Premium Bond 9H on Ultracoat’i seeriast kõige tõhusam keraamiline kaitse, mida kasutatakse lisaks autode töötlemiseks veel ka paatide ja lennukite elementide kaitsmiseks. Premium Bond 9H pealekandmine on väga mugav isegi nõudlikes tingimustes.

 

Peale Premium Bond 9H pealekandmist tungib toode sügavale pinnastruktuuri, täidab mikropoorid ja kivistub. Selliselt töödeldud pind kaitseb tõhusalt UV-kiirguse ja oksüdatsiooni eest, mis võimaldab säilitada värvi täiusliku läike ning vältida värvimuutust või pleekimist. Kattel on tugev keemiline vastupidavus ja see muudab palju lihtsamaks raskete saasteainete nagu lindude väljaheited, putukajäägid ja teesoola eemaldamise, lisaks kaitseb pisemate kivitäkete ja kriimude eest. Vastupidavus kuni 5 aastat.

 

Pärast Premium Bond 9H pealekandmist tuleks jätkata auto korraliku hooldusega, nii püsib Teie auto täiuslik välimus aastaid ja aitab säilitada auto kõrget väärtust.

 

TÄHELEPANU! Kuna tegemist on äärmiselt tugeva keraamilise kaitsega, siis antud toodet tohime müüa ainult vastava koolitusega.

 

 

Karp sisaldab:

 

Premium Bond 9H 50ml
Aplikaatorpadjad 3tk
Mitmekeelne juhend kasutamiseks