Põrandate paigaldamine

PÕRANDATE PAIGALDAMINE

Lisaks põrandate hooldusele, mida oleme aastaid pakkunud, on meie teenused laienenud põrandate paigaldamisega. Meie ampluaasse kuuluvad nii puit- kui ka betoonpõrandad. Koostöös Itaalia firmaga teostame ka dekoratiivbetoonist imekauneid ja erilahendusega põrandaid, mis ilmestavad ruume nii sise- kui ka välitingimustes.

PARKETI PAIGALDUS

Puitpõrandad loovad loodusliku ja sooja atmosfääri ruumis. Puitmaterjal on visuaalselt atraktiivne ning annab ruumile naturaalse ja elegantse välimuse. Tekstuur ja värvitoonid võivad lisada ruumile iseloomu ja soojust.

 

Parkett on tuntud oma vastupidavuse poolest ning võivad kesta aastakümneid, kui neid korralikult hooldada. Puit on tugev materjal, mis talub hästi igapäevast kulumist, põrutusi ja kriimustusi. Nende hooldamine on üldiselt lihtne. Regulaarne tolmuimejaga puhastamine ja niiske lapiga pühkimine aitavad hoida puitpõrandat puhtana. Lisaks võib puitpõrandaid aeg-ajalt hooldada spetsiaalsete puhastus- ja hooldusvahenditega, et säilitada nende ilu ja vastupidavus.

 

Üks suur eelis puitpõrandate puhul on nende taastatavus. Kui puitpõrand on aja jooksul kulunud või kahjustatud, saab seda lihvides ja viimistledes taastada endise hiilguse. See võimaldab pikendada puitpõranda kasutusiga ja säilitada selle ilu aastateks.

MIKROTSEMENT

Mikrotsement on õhuke, kulumiskindel ja viimistlusmaterjal, mis sobib mitmesuguste pindade, sealhulgas põrandate katmiseks. See on populaarne valik tänapäevastes sisekujundustes, kuna see annab sileda ja kaasaegse välimuse.

 

Mikrotsementi iseloomustab selle mitmekülgsus ja vastupidavus. Seda saab kasutada olemasolevale aluspinnale, nagu betoon, plaat või keraamilised plaadid, ilma et oleks vaja vanad materjalid eemaldada. See muudab selle põrandakatete renoveerimisel väga praktiliseks ja kuluefektiivseks.

 

Mikrotsementi paigaldamise protsess hõlmab mitmeid samme. Enne mikrotsementi paigaldamist tuleb aluspind korralikult ette valmistada. See hõlmab puhastamist, tasandamist ja vajadusel kruntimist. Kõik praod, augud või ebakorrapärasused tuleb parandada. Aluspind krunditakse spetsiaalse mikrotsementi krundiga. See aitab parandada adhesiooni ja tagab parema sidumise aluspinnaga. Mikrotsementi kantakse mitmes kihis. Esimene kiht on tavaliselt baas- või sidumiskiht, millele järgnevad õhemad viimistluskihid. Iga kiht tuleb korralikult kuivatada ja lihvida enne järgmise kihi paigaldamist. Pärast mikrotsementi kandmist tuleb see tihendada spetsiaalse tihendusvahendiga, et anda sellele vastupidavus ja kaitse. Lisaks võib valida erinevate viimistlusvõimaluste vahel, näiteks matt või läikiv viimistlus. Mikrotsementi on hea hooldada kuna on vuugivaba.

DEKORATIIVBETOON

Koostöös Itaalia visionäärettevõtte Etonsurfaces´iga, pakume uuenduslikku lähenemist dekoratiivpõrandatele. Tegemist on kohapeal valatava tsementbetooniga, mida saab täiendada dekoratiivsete täitematerjalidega nagu näiteks marmori, kvartsi, graniidi, dolomiidi, obsidiaani jms kivipuruga. Meie eesmärk on pakkuda ainulaadseid lahendusi vastavalt kliendi soovidele ja keskkonnale.

 

Muutke oma arusaama heast põrandast. Kergesti hooldatav ning vuugivaba põrand, teenib teid elu lõpuni!

Soovid lisainfot või personaalselt hinnapakkumist?

Võta julgelt meiega ühendust ja leiame just Sinule sobiliku lahenduse.