Pehme mööbli süvapesu

PEHME MÖÖBLI SÜVAPESU

Pehme mööbli keemiline puhastus ehk süvapesu. Töö teostatakse professionaali poolt. Esmalt eemaldatakse plekieemaldusvahendiga plekid ning seejärel läheb terve diivan tekstiilpesu ainega likku. Seejärel harjatakse pehme harjaga diivan üleni ning loputatakse kemia välja. Väga oluline et tekstiilpesur on piisavalt suure imu- ja loputusvõimega. Keemia imetakse koos lahti tulnud mustusega imurisse ja diivan loputatakse kuuma veega, mida meie tekstiilpesur ise kuumutab. Kuuma veega loputades saab märkimisväärselt parema tulemuse kuna vee temperatuuril on tähtis roll puhastuses.

Lisaks tekstiildiivanitele teeme ka nahkdiivanite hooldust. Peale nahkdiivani süvapuhastust katame nahakreemiga, et nahk saaks uueväärse välimuse.

Hea tulemuse saavutamiseks on vajalik hea puhastusvahend ja tekstiilpesur. Meie kasutame kõige kvaliteetsemaid Ameerikas toodetud masinaid, millel on väga võimas imuvõime ning lisaks kuumutab masin vett 80 kraadini, et saavutada maksimaalselt hea tulemus, sest kõrge temperatuur mängib väga olulist rolli diivani puhastuses. Peale diivani pesu jääb kliendile õrnalt niiske diivan, mis kuivab mõne tunniga.

 

Diivani puhastuse hind on alates 75 € või kui on suurem diivan ja lisaks tugitoolid siis rakendub istmekoha hind 15 €.

Soovid lisainfot või personaalselt hinnapakkumist?

Võta julgelt meiega ühendust ja leiame just Sinule sobiliku lahenduse.