Betoon- ja looduskivi põrandate hooldus

BETOONPÕRANDATE LIHVIMINE, TOONIMINE JA POLEERIMINE

Meie meeskond omab väga suurt kogemust betoonpõrandate restarureerimises. Kõige sagedasemad tööd viimasel ajal on mikroteemant lihvimised ja kaitsetöötlused kuid tuleb ette ka lausrestaureerimis töid vanadele betoonpõrandatele. Viimane variant on väga ajamahukas kuid lõpptulemus väärib seda.

Lihvimismeetod valitakse vastavalt põranda olukorrast ja kliendi soovist. Kui on hiljuti valatud betoon, näiteks mõni uus ehitis, siis tavaliselt piisab teha mikroteemantlihv, keemiline kõvendamine ja poleerimine. Poleerimisastet saab klient valida. Vajadusel on võimalik põrand toonida vastavalt kliendi soovile.

 

Miks poleeritud betoon on õige valik?

Poleeritud betoon on kõige tõhusam ja kulusäästlikum lahendus tööstuslike ja kaubanduslike põrandate jaoks. Selle tehnoloogia suurim eelis on see, et poleeritud betoon ei sisalda ühtegi ülemist kihti, mis selle kasutamisel kahjustuks. Tavaline põrandabetoon lihvitakse, poleeritakse ja keemiliselt karastatakse, et saada kulumiskindel pind.

 

Tehtud töödega saate tutvuda SIIN.

LOODUSKIVI PÕRANDATE HOOLDUS

Lisaks betoonpõrandate hooldusele teeme ka kõik looduskivi põrandad ilusaks. Kõige populaarsemad looduslikud kivid on paekivi, marmor ja graniit. Lihvimise käigus eemaldame pindmised ja sügavad kriimud. Peale esimest sügavat lihvi teeme 2-3 siluvat mikroteemant lihvi ning seejärel poleerime läikesse.

 

Marmorpõrandaid saab lisaks poleerimisele ka kristalliseerida spetsiaalse pastaga mida toodetakse Itaalias. Kristalliseerimise tulemusena saavutatakse kirkad värvid ja pindmiselt tugev pind ja ülikõrge läige.

Paekivile saab peale kanda spetsiaalse kaitsevaha, mis takistab erinevate vedelike sisseimbumist ja annab lisakaitse ja ilusa välimuse.

 

Usalda meie aastatepikkust kogemust, sest väga paljud kliendid on seda juba teinud ja meiega rahule jäänud.

 

Tehtud töödega saate tutvuda SIIN.

Soovid lisainfot või personaalselt hinnapakkumist?

Võta julgelt meiega ühendust ja leiame just Sinule sobiliku lahenduse.